ClickCease
Menu
Your Cart

Death Stranding - PS4 - Ön Sipariş

Death Stranding - PS4 - Ön Sipariş
Yeni Newest -57 %
Death Stranding - PS4 - Ön Sipariş
  • Stock: In Stock
  • Model: DS
129,90TL
299,90TL
Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.

ŞİMDİ ÖN SİPARİŞ VERİN!

Konami'den ayrılan Hideo Kojima efsane bir oyunla geri dönüyor! Sam Bridges isimli bir işçiyi oynadığımız bu Death Stranding'te bize Hollywood ünlülerinden Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro eşlik edecek ve unutulmaz bir deneyim yaşayacağız. 

Death Stranding 29 Mayıs'ta yayımlanan fragmanıyla çıkış tarihini açıkladı. Oyunun senaryosuyla alakalı hala açık bir bilgiye sahip olamamıza rağmen Death Stranding Hideo Kojima'nın verdiği güvenle bize unutulmaz saatler yaşatacağına inanıyoruz. 8 Kasım 2019'da çıkış yapacak olan Death Stranding PS4'e özel olacak olup; Hideo Kojima'nın yapım firması Kojima Production tarafından yapılmaktadır. 


Fragmanında çeşitli araçların gösterildiği Death Stranding'te alternatif bir tarihte büyük bir felaket esnası ve sonrası hayatın konu alınacağı tahmin ediliyor. Teknolojik merdivenler, mızraklar ve farklı motosikletler bu araçlardan sadece birkaçı. Yakın dövüş öğelerini de barındıran Death Stranding diğer oyunlardan çok daha farklı olacak gibi görünüyor.Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good
Captcha