ClickCease
Menu
Your Cart

Gamer T-shirt

Oyunbufem.com’ un gamer t-shirt  modelleri ile headshot almaya hazır mısın? Global müsabakalarda ardı ardına maç kazanan keskin nişancılar için üretilmiş olan gamer t-shirt modelleri, farklı renk seçenekleri ile seni bekliyor. %100 pamuklu kumaştan üretilen, su bazlı baskısı sayesinde makinede yıkanabilen ve sis atan rakip takıma görünmemeniz için siyah renk ile üretilmiş olan gamer t-shirt modelleri aynı zamanda ter göstermez ve zorlu mücadelelerden sonra karizmanızın korunmasına yardımcı olur. 


Gamer t-shirt modellerinin farklı renk seçeneklerine sahip çeşitleri ilerleyen zamanlarda sitemizde olacak. Şık baskısı, kaliteli kumaşı ile kimin tarafında olduğunu belli etmek senin elinde! İster B noktasında pusu kur, ister taktiğini belirleyip hemen yola koyul, gamer t-shirt modelleri en zorlu mücadelelerde, en heyecanlı rush dakikalarında hep seninle. Rush B, Rush A hiç fark etmez! gamer tshirt her yerde her her zaman giyilebilir. Unisex olarak üretilen gamer t-shirt modelleri aynı zamanda farklı bedenlere sahip gözü pek oyuncuları sitemizde bekliyor.

Model: RAINBOW-T
Sipariş verdikten sonra mail adresinize bir PSN hesabı gönderiyoruz.Bu PSN hesabını konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyor ve ana hesap yapıyorsunuz. Sonrasında kütüphaneye gelip satın aldığınız oyunu indirmeye başlayıp kendi kullanıcı hesabınıza geçiyorsunuz. Oyunların inmesini bekledikten s..
44,90TL