ClickCease
Menu
Your Cart

God of War - PS4

God of War - PS4
En Yeni -25 % TÜKENDİ
God of War - PS4
Popüler Oyunlar
  • Stock: TÜKENDİ
  • Model: gow
79,90TL
106,00TL

Mevcut Seçenekler:

Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Türkçe dil destekli oyunlarımız açıklamalarında TÜRKÇE olarak yazmaktadır.

20 Nisan 2018 tarihinde satışa sunulan God of War adlı oyunu PS4 için satın aldığınız vakit bizi her zamanki gibi Savaş tanrısı Kratos karşılıyor. Kratos artık 3. Oyunun üzerinden çok zaman geçmiş ve huzur bulma amacıyla İskandinavya’ya gelmiş. 


Faye adlı biri ile evlenip Atreus adında bir çocukları olmuş. Oyun Faye öldükten hemen sonra başlıyor. Kratos Faye in cenaze merasimi için Faye’in kendi isteği olarak eliyle işaretledigi ağaçları kesiyor. 


Oyunun ilk sahnesi son ağaca balta vurmamız ile başlıyor. Faye in Son bir isteği var. Küllerinin en yüksek dağın tepesinden serpilmesi. Çocuğuyla karısının isteğini yerine getirmek için yolculuğa çıkan savaş tanrısının İskandinav mitolojisi karakterleriyle çatışmaları.


 Oyunlarda Türkçe dil yoktur.


Avantajlı Fiyatlar ve Hızlı Teslimat :God of War OyunBüfem’de !


Oyun fiyatlarının fazla yükselmesi, teslimat sorunu ve indirim alamamaktan şikayetçi iseniz OyunBüfem ile karşılaşmamışsınız demektir ! 


Birbirinden uygun ve indirimli fiyatları, kolay ödeme yöntemleri ve en önemlisi hızlı teslimat garantisiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmasıyla OyunBüfem adından söz sıkça söz ettiriyor!


Üst Düzey Aksiyon, Sınırsız Macera


Playstation 4 için God of War satın aldığınızda karşılaşacağımız baş düşmanımız İskandinav mitolojisinden Baldur oluyor. Baldur bir büyünün etkisinde ve hiçbir şekilde hasar almıyor. Ne fiziksel ne de başka bir şekilde. Büyü bozulmadan öldürmek imkansız Oyunun Mekanikleri, vuruş hissiyatı, yetenek ağacı, hikaye işleyişi, karakter gelişimi olsun hepsi övülmeye değer. Oyun son jenerasyonun en iyi oyunlarından biri. Ekranın bir oyun boyunca hiç kararmaması ise büyük başarı. Tüm oyun boyunca tek bir siyah ekran bile gözükmüyor.


God of War Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor ?


Oyununuzu satın aldıktan sonra hiçbir zorluk ve sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ederek en kısa zamanda mail yoluyla gönderiyoruz. Oyunlarda Türkçe dil yoktur.


Ödemeyi Tamamladıktan Sonra Oyunumu Ne Zaman Teslim Alabilirim ?


Yeni çıkan oyunlarda yaşanan yoğunluklar dışında satın aldığınız oyun gece yarısı veyahutta ertesi gün öğlene kadar tarafınıza gönderilmiş oluyor. 


Oyunumuz Hangi Özellikleriyle Oyunseverlere Göz Kırpıyor ?


Arada sırada eski oyunlara yapılan göndermeler ve bu gönderme yapılan sahnelerin epikliği harika bir şey. Serinin fanlarının tüylerini diken diken edecek cinsten. Dövüş teknikleri ve hikayenin işleyişi özellikle dikkat çeken unsurlardan.


God of War’ı Neden OyunBüfem’den Satın Almalıyım ?


Ucuz ve indirimli fiyatlar, kolay ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat garantisi sadece God of War oyunu satın almak için değil aklınıza gelecek her türlü Playstation 4 oyunu için geçerli.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu