ClickCease
Menu
Your Cart

BioWare Paketi - PS4

BioWare Paketi - PS4
TÜKENDİ
Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.
The games are region free you can play them from anywhere in the world. You can play online, you can save you data, save your trophies into your account. You can update all the games.

Ödüllü geliştirici BioWare'in iki müthiş oyununu deneyimleyin.
Mass Effect™: Andromeda – Deluxe Recruit Edition’da oyuncular, Andromeda galaksisinde insanlık için yeni bir yuva bulmaya çalışacaklar. Pathfinder olarak, insanlığın ölüm kalım mücadelesine önderlik ediyorsunuz. Bu sürümde yer alan Turian Soldier ve Asari Adept Multiplayer Recruit Pack’lerdeki Turian ve Asari Multiplayer Karakterlerle birlikte seçme silahlar, öğeler ve güçlendirmelerle savaşa tam tekmil gireceksiniz.
Dragon Age: Inquisition GOTY Edition'da Engizisyoncu olarak güzel ve açık bir dünyadaki çok tehlikeli yolculukta özel kahramanlardan oluşan bir takıma liderlik edin. Bu sürüm, eleştirmenlerden tam not alan oyunla birlikte resmi Jaws of Hakkon, The Descent ve Trespasser eklentileri ile Deluxe Upgrade, Spoils of the Avvar ve Spoils of the Qunari gibi yeni eklenen pek çok özelliği içeriyor.

Oyun içi satın alma opsiyonu

1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-4 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 45 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

Dragon Age: Inquisition Yılın Oyunu Sürümü: Bu oyun için çevrimiçi özelliklere son verilebilir ve garantili değildir. Diğer koşullar ve sınırlamalar geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için www.ea.com/ adresini ziyaret edin.
Mass Effect: Andromeda Deluxe Recruit Edition: Koşullar ve sınırlamalar geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için www.ea.com/ adresini ziyaret edin.


How to Activate The Account?
Turn on your PS4, select the “New user” (NOT “Guest user”) icon on the profile selection screen. Select “Create a User” on the next screen and accept the user agreement. Click “Next” to sign into the given PSN account when you buy. Open Library and find the game you have purchased. Start the download and log out of our account. Log back into your own profile. Wait for the download to complete and enjoy the game! Depending on the account, there could be other games on the profile as well - feel free to download and play them if you like, but keep in mind they are not covered by our warranty! WARNING!! Never play using the account we give, you should play on your own account. Never delete the given account, if you delete the account we give you, you can never play the game. You should record the activation process, because if you make any mistake you must send us the recording in order to keep the warranty active, otherwise you lose your right in using the account.
Tür
Tür Rol Yapma Oyunları - Nişancı

Write a review

Please login or register to review