ClickCease
Menu
Your Cart

Bridge Constructor - PS4

Bridge Constructor - PS4
TÜKENDİ
Bridge Constructor - PS4
  • Stock: TÜKENDİ
  • Model: BC
23.32TL
Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.
The games are region free you can play them from anywhere in the world. You can play online, you can save you data, save your trophies into your account. You can update all the games.

Bridge Constructor'da değerli bir köprü mühendisi ve mimar ol. Kendi yapılarını oluşturup tasarla ve otomobillerin ve kamyonların üzerlerinden geçmesini izle - ya da ağırlık ve fizik kanunları nedeniyle iç yapı çökerken düşüp parçalandıklarını gör! Çok çeşitli seviyelerde ilerle ve derin vadiler, kanallar ya da nehirler üzerine köprüler kur. Gerilim testleri kurduğun köprülerin otomobil ve kamyonların günlük sürekli kullanımından oluşan gerilime dayanıp dayanmayacağını göstersin.

Her bir köprü için, ahşap, çelik, halat veya beton ayak gibi birçok farklı malzeme arasından seçim yap. Mükemmel köprüyü kurmak için uygun malzeme kullan, bütçeyi aşma. Malzeme seçimi her köprüyü neredeyse sonsuz farklı şekilde inşa etmene olanak sağlar - tek sınırın bütçen.

Bu Cross-Buy ürününü PS4™ ve 'PS Vita' sürümlerine indirebilirsiniz.

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
PS4: Birden fazla PS4 sistemi indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sistemi de kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
PS Vita: Uyumlu Taşınabilir Konsol sistemlerinden etkinleştirilmiş 3 adede kadar yükleme için bir seferlik ücret.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
. / .

2016 Headup Games GmbH & Co. KG, all rights reserved, www.headupgames.com
ClockStone and its logos are trademarks of ClockStone Software GmbH.
2016 Stage Clear Studios, S.L., all rights reserved, www.stageclearstudios.com


How to Activate The Account?
Turn on your PS4, select the “New user” (NOT “Guest user”) icon on the profile selection screen. Select “Create a User” on the next screen and accept the user agreement. Click “Next” to sign into the given PSN account when you buy. Open Library and find the game you have purchased. Start the download and log out of our account. Log back into your own profile. Wait for the download to complete and enjoy the game! Depending on the account, there could be other games on the profile as well - feel free to download and play them if you like, but keep in mind they are not covered by our warranty! WARNING!! Never play using the account we give, you should play on your own account. Never delete the given account, if you delete the account we give you, you can never play the game. You should record the activation process, because if you make any mistake you must send us the recording in order to keep the warranty active, otherwise you lose your right in using the account.

Write a review

Please login or register to review