Menu
Your Cart

ACA NEOGEO METAL SLUG - PS4

TÜKENDİ

ACA NEOGEO METAL SLUG - PS4

  • Availability: TÜKENDİ
  • Model: ANMS
Gösterim: 290
16.43TL
The games are region free you can play them from anywhere in the world. You can play online, you can save you data, save your trophies into your account. You can update all the games.

'METAL SLUG' şimdiye kadar yayımlanan en ünlü aksiyon oyunu serisi birinde özgün giriştir. Başlangıçta 1996 yılında SNK tarafından serbest bırakıldı.
Oyuncular 'gökdoğanı kadrosu' olarak bilinen Özel Kuvvetler ekibi ait Marco ve Tarma kontrol eder. Onlar 'METAL SLUG' olarak bilinen çalıntı silah geri almak için bir çaba, Genel Donald Morden yenmek için mücadele ediyoruz. Oyuncular gibi onların lehine mücadele sallanmaya METAL SLUG gibi çeşitli silahlar ve araçlar kullanabilir.

'ACA NEOGEO' serisi sadakatle da ek özellikler PS4™ sistemi teklifler yararlanmak PS4™ sistemi üzerinde birçok klasik NEOGEO başyapıtlar yeniden kurdu.
Oyuncular HİSSE özelliği ile oyun ekranları ve video paylaşabilir ve aynı zamanda yüksek skorları ile dünyanın her yerinden birbirlerine karşı rekabet edebilir.
video oyunları için bir nesil inşa başyapıt tadına varın.

1-2 Oyuncu
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i


. / .

SNK CORPORATION ALL RIGHTS RESERVED.
Arcade Archives Series Produced by HAMSTER Co.


How to Activate The Account?
Turn on your PS4, select the “New user” (NOT “Guest user”) icon on the profile selection screen. Select “Create a User” on the next screen and accept the user agreement. Click “Next” to sign into the given PSN account when you buy. Open Library and find the game you have purchased. Start the download and log out of our account. Log back into your own profile. Wait for the download to complete and enjoy the game! Depending on the account, there could be other games on the profile as well - feel free to download and play them if you like, but keep in mind they are not covered by our warranty! WARNING!! Never play using the account we give, you should play on your own account. Never delete the given account, if you delete the account we give you, you can never play the game. You should record the activation process, because if you make any mistake you must send us the recording in order to keep the warranty active, otherwise you lose your right in using the account.
Write a review Please login or register to review