ClickCease
Menu
Your Cart

Aces of the Luftwaffe - Squadron - PS4

Aces of the Luftwaffe - Squadron - PS4
TÜKENDİ
The games are region free you can play them from anywhere in the world. You can play online, you can save you data, save your trophies into your account. You can update all the games.

Her son, yeni bir başlangıçtır! Avrupa özgür görünürken 'Aces of the Luftwaffe' denilen gizli bir Alman komandosu, karşılık verme şanslarını ellerinden aldı ve Amerika'yı işgal etti! Muazzam hava savaşlarında ölümcül çelik kanatlara tırmanıp korku salan savaş makinelerine karşı savaşarak barış ve özgürlük ortamını yeniden oluşturmak senin görevin! Destansı bir hikayenin kahramanı olun ve Amerika kıyı ve şehirlerinin üstüne yağan kurşun yağmurundan sağ çıkın! Yardımcılarınıza emirler verin, bir takım gibi savaşın, bir hava filosu gibi savaşın!

ACES OF THE LUFTWAFFE – SQUADRON uygulaması, büyüleyici bir sesli anlatımla dikey kaydırmalı bir eylem paketi. Kurşunlardan kaçın, muhteşem güçlendiriciler toplayon ve düşman ataklarını yerle bir ederken özel yeteneklerinizi akıllıca kullanın. Seviye atladıkça kişisel becerilerine uygun olarak filonuzun her bir üyesini yükseltin. Ama savaşa yalnız gitmeyin! Destansı 4 oyunculu yerel ortak savaşta 3 As arkadaşınızı da filonuza alabilirsiniz.

1-4 Oyuncu
minimum 2 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

www.handy-games.com GmbH


How to Activate The Account?
Turn on your PS4, select the “New user” (NOT “Guest user”) icon on the profile selection screen. Select “Create a User” on the next screen and accept the user agreement. Click “Next” to sign into the given PSN account when you buy. Open Library and find the game you have purchased. Start the download and log out of our account. Log back into your own profile. Wait for the download to complete and enjoy the game! Depending on the account, there could be other games on the profile as well - feel free to download and play them if you like, but keep in mind they are not covered by our warranty! WARNING!! Never play using the account we give, you should play on your own account. Never delete the given account, if you delete the account we give you, you can never play the game. You should record the activation process, because if you make any mistake you must send us the recording in order to keep the warranty active, otherwise you lose your right in using the account.

Write a review

Please login or register to review