Menu
Your Cart

Far Cry New Dawn - PS4 - Kutulu

Yeni -22 % TÜKENDİ

Far Cry New Dawn - PS4 - Kutulu

  • Availability: TÜKENDİ
  • Model: FC-ND
Gösterim: 3623
193.00TL
249.00TL
Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.

Far Cry New Dawn

Ubisoft bu sene yeni bir Far Cry oyununun geleceğini duyurdu. Far Cry serisi hem aksiyon dolu olması hem de sürükleyici bir oyun olması ile her yeni oyunuyla en çok satanlar listesine girmektedir. Serinin yeni oyunu New Dawn ise bir devam oyunu niteliğindedir. Yani 5. Far Cry oyununun devamında yaşananlar konu edinilmektedir. Far Cry serisi hikayesi ve oynanış mekanikleri ile birçok oyun severin zevkle oynadığı bir seridir. Serinin her yeni oyunu hem grafik hem de oynanış bakımından geliştirilmektedir. FarCry New Dawn Ps4 ile kıyamet sonrası konulu bir aksiyon ve hayatta kalma hikayesi işlenmektedir.

Far Cry Hikaye Ve Konuya Genel Bakış

Far Cry New Dawn isimli oyunda amaç yeni bir toplum oluşturmaktır. Oyun, Far Cry 5'ten 17 yıl sonrasını anlatmaktadır. Yaşanan nükleer patlama sonrası hayatta kalmak ve insanlığı kurtarmak amaçlanır. Kaynak toplamak ve medeniyeti yeniden sağlamak için çeşitli mücadeleler konu edinilmiştir. Far Cry New Dawn Ps4 oyunu içerisinde iki büyük grubun mücadelesi vardır. Bu gruplardan birinin adı Survivors'dır. Bu grup genellikle çiftçilik yapmaktadır. Aynı zamanda felaket sonrasında hayatta kalmak için de bildikleri bütün yöntemlerle mücadele etmektedirler. Oyundaki bir diğer hikaye detayı ise yakıt üretmek ve bulmanın çok zor olmasıdır. Bu nedenle de etanol kullanılarak enerji ihtiyacının bir kısmı karşılanır. Bununla birlikte hikaye içindeki diğer grubun adı da Highwaymen'dir. Bu grup ikiz kardeşler tarafından yönetilmektedir ve oyunun ana kötü grubudur. İkiz kardeşlerin yönettiği bu grup ise yağmalama yolu ile gittikleri yerleri işgal etmektedir. Oyunda kontrol edilen karakterin amacı, genel olarak insanlığa yardım etmektir. Ana karakterin aynı zamanda yardımcıları da olacaktır.

Gelişmiş Oyun Özellikleri Ve Etkileyici Oyun Hikayesi

Nükleer patlama sonrasında yaşanan olayları ve insanlığın kurtarılmasını işleyen oyunda grafik geliştirmeleri de yapılmıştır. FarCry New Dawn Ps4 ile karakter kontrolü daha iyi bir hale getirilmiştir. Oyunun bütün özellikleri geliştiği için daha kaliteli olmuştur. Far Cry New Dawn gelişmiş kontrolleri, yeni ve kaliteli grafikleri, sürükleyici hikayesi ile kullanıma sunulmaktadır.

Tür
Tür Aksiyon - Korku
Ürün Tipi Kutulu
Write a review Please login or register to review