ClickCease
Menu
Your Cart

Resident Evil 2 (2019) - PS4 - Kutulu

Resident Evil 2 (2019) - PS4 - Kutulu
--18 % TÜKENDİ
Resident Evil 2 (2019) - PS4 - Kutulu
  • Stock: TÜKENDİ
  • Model: RE2-K
236.00TL
200.00TL
Delivery and Warranty
We are sending account information(e-mail and password) in the same day according to Istanbul Time GMT+3 for orders 8 P.M. If the accounts information wasn't delivered in the same day don't worry and please send message to this WhatsApp. WhatsApp +90 541 889 89 32, Instagram @oyunbufem or [email protected] NOTE: Please mention your order number and name in this message. All account will be warranty
About Account Activation
Open your console and create new user. After entering we giving account information. Go to library and starting download games. You are passing own account.

Ürün sıfırdır. Kutulu olarak ücretsiz kargo ile gönderilecektir.


Resident Evil 2 Ps4

Capcom tarafından piyasaya sürülmüş olan Resident Evil 2, bir zamanların en çok oynanan ve en fazla satılan oyunları arasındadır. Oyun şimdi de yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş versiyonu ile geri dönüş yaptı. Resident Evil 2 hem daha iyi görüntü kalitesi hem de daha gelişmiş oynama özellikleri ile çok kaliteli bir aksiyon ve korku oyunudur. Oyun sadece basit dokunuşlar ile değil, her özelliği ile tamamen yenilenmiş bir şekilde kullanıma sunuluyor. Bu nedenle de tamamen yeni bir oyun da sayılabilir. Geçmişin en çok oynanan oyunlarından biri olan Resident Evil 2 Ps4, yenilenmiş haliyle daha iyi bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Gelişmiş Kontrol Ve Daha İyi Oyun Deneyimi

Resident Evil 2 Ps4, yenilenmiş versiyonu ile birçok açıdan daha da iyi hale getirilmiştir. Oyunun geliştiricileri tarafından yeni bir bakış açısı da eklenmiştir. Omuz üstü kamera açısı ile geliştirilen oyun, aynı zamanda kontrol yenilenmesi ile de düzenlenmiştir. Kontroller daha modernize bir şekilde dizayn edilmiştir. Bununla birlikte oyun akıcılığı bakımından da geliştirmeler yapılmıştır. Resident Evil 2, geliştirilmiş versiyonu ile yeni nesil korku ve aksiyon oyunları içinde en iyisi olabilecek potansiyele sahiptir. Resident Evil 2'nin yenilenmiş versiyonu, 25 Ocak 2019 tarihinde çıkacaktır. Oyunun yenilenme ve geliştirilme süreci yaklaşık 3 yıl sürmüştür. Böylece normal yenilemelerin haricinde oldukça kaliteli bir oyun olması için geliştirmeler yapılmıştır.

Gelişmiş Yeni Nesil Grafikler İle Korku Ve Aksiyon Dolu Bir Oyun

Resident Evil 2 Ps4, grafik bakımından çok fazla geliştirilmiş bir oyundur. Oyunun yeni grafikleri hem daha gerçekçi hem de daha etkileyicidir. Yeni nesil teknolojiler ile düzenlenen grafikler korku ve aksiyonu tam anlamıyla yaşatır. Oyun hikayesinde Raccoon City'de yayılan bir virüs bulunur. 1998'de ortaya çıkan bu virüs yüzünden etkilenerek zombiye dönüşen insanlar ve hayatta kalanların mücadelesinin hikayesi işlenir. Resident Evil 2 yenilenmiş versiyonu, hem korku hem de aksiyon bakımından çok etkileyicidir. Modernize edilmiş kontroller, yeni nesil grafikler, yenilenmiş oynanış ve oyun akıcılığı ile geliştirilmiştir. Resident Evil 2, yenilenmiş versiyonu ile eşsiz bir korku ve aksiyon deneyimi sunuyor.

Write a review

Please login or register to review