ClickCease
Menu
Your Cart

PUBG Tasarımlı Gamer T-Shirt

PUBG Tasarımlı Gamer T-Shirt
Yeni
PUBG Tasarımlı Gamer T-Shirt
  • Stock: In Stock
  • Model: PUBG-T
44.90TL

Available Options

PUBG TASARIMLI GAMER T-SHİRT


Dev gibi bir haritada yanı başına düşen loot box kadar seni sevindirecek bir haberimiz var! PUBG tasarımlı gamer t-shirt modelleri şimdi OyunBufem.com adresinde seni bekliyor. Sen de bu takımın “elite” bir üyesi olmak istiyorsan, daha ne bekliyorsun? 


PUBG t-shirt, kamuflajı daha yüksek seviyeye taşımak için siyah renk ile üretilmiştir. V yakalı t-shirt modelinin baskısı, su bazlı bir boya ile yapılmıştır ve makinede yıkanabilir. Zaten PUBG tasarımlı gamer t-shirt modelleri, gamer çocuklarına sabır gösteren gamer anneleri için özel olarak üretilmiştir. 


PUBG t-shirt, kalitelidir ve baskıda kesinlikle kanserojen madde katkılı tekstil boyası kullanılmamıştır. Büyüklüğü “Erangel” kadar büyük pamuk tarlalarından toplanan pamuklarla dokunmuş olan PUBG tasarımlı gamer t-shirt, %100 pamukludur ve zor maçlardan sonra terleseniz de ter göstermez. 


Siyah renkli PUBG t-shirt sayesinde oyunun aynı zamanda kilo vermenize yardımcı olduğu konusunda yaşlı akrabalarınıza küçük şakalar yapabilirsiniz. Çünkü siyah renk, sizi olduğunuzdan biraz daha “fit” gösterir. Bay ve bayan pro - gamer oyuncular için üretilmiş olan PUBG tasarımlı gamer t-shirt aynı zamanda e-spor maçları için de idealdir ve paraşütle haritaya atlarken üşütmenizi engeller. 

 


PUBG Tasarımlı Gamer T-shirt Özellikleri 


PUBG Gamer T-Shirt, %100 Pamuklu Kumaştan Üretilmiştir. 


PUBG Gamer T-Shirt V Yakadır Ve Siyah Renklidir. Baskısı Su Bazlı Bir Boya İle Yapılmıştır, Makinede Yıkanabilir. Siyah Rengi Sayesinde Oyunda Enerji İçeceğini Üstünüze Dökseniz De Leke Göstermez. 


PUBG T-Shirt Farklı Bedenlere Göre Unisex Olarak Üretilmiştir. Bay Ve Bayanlar T-Shirt’ i Her Yerde Giyebilirler. 


T-Shirt Tamamen Türkiye’ de Üretilmiştir Ve ISO 9001 Kalite Sertifikasına Sahiptir.

Write a review

Please login or register to review