ClickCease
Menu
Your Cart

CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt

CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt
Yeni
CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt
  • Stock: In Stock
  • Model: CSGO-T
44.90TL

Available Options

Genç kalıptır. 1 beden büyük sipariş veriniz.

CS:GO TASARIMLI GAMER T-SHİRT


Oyunbufem.com’ un CS:GO GAMER T-SHİRT  modelleri ile headshot almaya hazır mısın? Global müsabakalarda ardı ardına maç kazanan keskin nişancılar için üretilmiş olan CS:GO t-shirt modelleri, farklı renk seçenekleri ile seni bekliyor. %100 pamuklu kumaştan üretilen, su bazlı baskısı sayesinde makinede yıkanabilen ve sis atan rakip takıma görünmemeniz için siyah renk ile üretilmiş olan CS:GO gamer t-shirt modelleri aynı zamanda ter göstermez ve zorlu mücadelelerden sonra karizmanızın korunmasına yardımcı olur. 


CS:GO gamer t-shirt modellerinin farklı renk seçeneklerine sahip çeşitleri ilerleyen zamanlarda sitemizde olacak. Şık baskısı, kaliteli kumaşı ile kimin tarafında olduğunu belli etmek senin elinde! İster B noktasında pusu kur, ister taktiğini belirleyip hemen yola koyul, CS:GO gamer t-shirt modelleri en zorlu mücadelelerde, en heyecanlı rush dakikalarında hep seninle. Rush B, Rush A hiç fark etmez! CS:GO t-shirt her yerde her her zaman giyilebilir. Unisex olarak üretilen CS:GO gamer t-shirt modelleri aynı zamanda farklı bedenlere sahip gözü pek oyuncuları sitemizde bekliyor. CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt Özellikleri Nelerdir? 


CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt, Oyuna Ve E-Spor Müsabakalarına Gönül Vermiş Bay Ve Bayan Oyuncular İçin Özel Olarak Üretilmiştir. 


CS:GO T-Shirt Kargo İle Size Ulaştığında Sandığınızdan Harika Bir Ödül Çıkmış Gibi Hissedeceksiniz! 


Gamer T-Shirt, Siyah Renklidir. Bu Sayede Rakip Takım Sis Attığında Veya Sizler Pustuğunuzda Kolayca Göze Batmazsınız! Siyah Renkli CS:GO T-Shirt Sayesinde “Gamerlar Çok Kilolu Oluyor” Efsanesinin Çökmesinde De Katkıda Bulunabilirsiniz. Çünkü Siyah Renk Her Zaman Sizi Biraz Daha “Zayıf” Gösterir Ve Aynı Zamanda Karizmatiktir. 


CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt, Su Bazlı Tekstil Boyası İle Yapılmış Bir Baskıya Sahiptir. Bu Boya Sayesinde T-Shirt Üzerindeki Baskı Tıpkı Haritada Sprey boya İle Çizdiğiniz Takım Amblemi Gibi Hemen Kaybolmaz. 


Baskılı Şık T-Shirt, “Ne Anlıyorsun Bu Oyundan?” Diye Sızlanan Anneleriniz Tarafından Çamaşır Makinesinde Kolayca Yıkanabilir. 


CS:GO T-Shirt ISO 9001 Kalite Sertifikasına Sahiptir. T-Shirt, %100 Pamuklu Olup Son Derece Kalitelidir Ve Zafer - Yenilgi Durumlarında Ter Göstermez. 


CS:GO Tasarımlı Gamer T-Shirt Aynı Zamanda Uluslararası E-Spor Turnuvalarından Baklavasına Yapılan Maçlara Kadar Her Yerde Giyilebilir.

Write a review

Please login or register to review