Menu
Your Cart

-KLAUS- - PS4

TÜKENDİ

-KLAUS- - PS4

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: -KLAUS-
Gösterim: 402
41,87TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Oyunlar olarak satılan oyunlar size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde aktive ediniz. Kampanya dönemlerinde teslimat süresi bir günü aşabilir.
Oyunlar Hakkında
PS4 oyunlarında size verilen e-posta ve şifreyi konsolunuzda yeni kullanıcı ile girip kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi kullanıcınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Aktivasyon sırasında video çekilmelidir. Oyunlarda Türkçe dil olmayabilir.


Klaus, kendi kendinin farkında anlatımı ve benzersiz PS4™ dokunmatik yüzey tabanlı kontrolleri ile hassas tabanlı bir yapboz platform oyunudur. Klaus'un sıkı ve zorlu platform düzeni, Super Meat Boy ve Megaman gibi hiper hassas klasiklerden esinlenmekte, gerilimli ve duygusal açıdan sürükleyici anlatımı ise Limbo ve Thomas Was Alone oyunlarını çağrıştırmaktadır.

Klaus, bir bodrumda uyanan ve kim veya nerede olduğunu bilmeyen bir ofis çalışanını takip eder. Tek ipucu, kolundaki 'KLAUS' dövmesidir. İçerisinde tutsak olduğunu fark ettiği mekanik ve konstrüktivist dünyadan kaçmaya zorlanır. Sevimli bir yabani olan K1 adındaki oynanabilir diğer karakter ile birlikte bir varoluşsal yolculuğa koyulur, oyunu oynayan oyuncunun farkındalığı ile dördüncü duvar fikrini araştırır.

- 6 dünya, 34 seviye, 100’den fazla oda
- Benzersiz beceri unsurları ve işbirliğine dayalı oyun özellikleri ile oynanabilen iki karakter
- Gizli ödüllü seviyeler, zaten heyecan dolu olan öyküye daha da fazla derinlik katıyor

1 Oyuncu
minimum 3 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

'KLAUS' SOFTWARE IS A PROPERTY OF LA COSA ENTERTAINMENT INC. 2015

Tür
Tür Aksiyon - Puzzle
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.