Menu
Your Cart

-KLAUS- - PS4 - Dijital

TÜKENDİ

-KLAUS- - PS4 - Dijital

  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • Ürün Kodu: -KLAUS-
Gösterim: 214
41,87TL
Teslim Hakkında Bilgi
Tüm oyunlarımız, satın alındıktan sonra aynı gün içerisinde mail ile bilgilendirilmektesiniz. Sitemize kaydolurken mail adresinizi doğru yazdığınıza emin olunuz. Kutulu oyunlarımız 1 gün içerisinde kargoya verilip sisteme girdiğiniz adrese kargolanmaktadır. Hesaplar olarak satılan oyunlarda mail ile size gönderildikten sonra en kısa süre içerisinde konsolunuza girilip aktive ediniz. Lütfen sipariş verdikten sonra mail kutunuzu sürekli kontrol ediniz. Hesaplar size teslim edildikten sonra birkaç saat içerisinde aktive ediniz.
Oyun Hesapları
Oyunlarımız hesap, key ve kutulu olarak 3 şekilde temin edilmektedir. Ürünün size hangi şekilde gönderileceği ürün açıklaması kısmında yazmaktadır. PC oyun hesaplarında size verilen hesabı ilgili platform uygulamasına (Origin, Uplay vb.) girip oyununuzu indirir ve oynarsınız. Playstation 4 Oyunlarında ise konsolunuzda yeni kullanıcı açıp size verdiğimiz hesabı girersiniz. Kütüphaneden oyunu indirmeye başladıktan sonra kendi hesabınıza geçip oyunun keyfini sürebilirsiniz :) Hesaplar yurtdışı hesapları olduğu için türkçe destekli oyunlarda türkçe dil olmayabilir. Hesaplar tek konsolda çalışır. Kutulu oyunlarda Türkçe dil vardır. Hesaplar kardeşlik hesaplarıdır. Aktivasyon sırasında video çekilmelidir.
Size bir psn hesabı veriyoruz. Bu hesabı konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyorsunuz. Sonrasında bu hesabı ana hesap olarak tanımlayıp kütüphaneye giriyorsunuz. Kütüphanede satın aldığınız oyunu ya da oyunları indirip kendi hesabınıza geçiş yapıyorsunuz. Tüm bu aşamaları videoya çekmeniz gereklidir.

Klaus, kendi kendinin farkında anlatımı ve benzersiz PS4™ dokunmatik yüzey tabanlı kontrolleri ile hassas tabanlı bir yapboz platform oyunudur. Klaus'un sıkı ve zorlu platform düzeni, Super Meat Boy ve Megaman gibi hiper hassas klasiklerden esinlenmekte, gerilimli ve duygusal açıdan sürükleyici anlatımı ise Limbo ve Thomas Was Alone oyunlarını çağrıştırmaktadır.

Klaus, bir bodrumda uyanan ve kim veya nerede olduğunu bilmeyen bir ofis çalışanını takip eder. Tek ipucu, kolundaki 'KLAUS' dövmesidir. İçerisinde tutsak olduğunu fark ettiği mekanik ve konstrüktivist dünyadan kaçmaya zorlanır. Sevimli bir yabani olan K1 adındaki oynanabilir diğer karakter ile birlikte bir varoluşsal yolculuğa koyulur, oyunu oynayan oyuncunun farkındalığı ile dördüncü duvar fikrini araştırır.

- 6 dünya, 34 seviye, 100’den fazla oda
- Benzersiz beceri unsurları ve işbirliğine dayalı oyun özellikleri ile oynanabilen iki karakter
- Gizli ödüllü seviyeler, zaten heyecan dolu olan öyküye daha da fazla derinlik katıyor

1 Oyuncu
minimum 3 GB alan gerekir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p


. / .

'KLAUS' SOFTWARE IS A PROPERTY OF LA COSA ENTERTAINMENT INC. 2015

Tür
Tür Aksiyon - Puzzle
Ürün Tipi Dijital
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.