Menu
Your Cart

Box PS4 Games

Brand: Ubisoft Montreal Model: AC-BF
Ürün ikinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde herhanhi bir problem yoktur.Ücretsiz kargo ile gönderilmektedir...
64.00TL
Brand: Ubisoft Montreal Model: ACO-PS4-K
Ürün ikinci el ve Deluxe Edition sürümüdür. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem yoktur.Oyun hakkındaAssassin’s Creed: Origins yeni bir başlangıç: Antik Mısır, görkemin ve entrikanın ülkesi güç uğruna verilen acımasız bir savaşta yok olmakta. O kuruluş anına geri dönerek karanlık sırları ve ..
99.90TL
Brand: Ubisoft Montreal Model: AC-U
Ürün CD'si sorunsuzdur. İkinci eldir. Ücretsiz kargo ile gönderilmektedir. Kutusunda ya da CD'de herhangi bir deforme yoktur...
53.00TL
Brand: DICE Model: bf1-K
Oyun ikinci eldir. Türkçe dil desteklemektedir. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem bulunmamaktadır. Ücretsiz kargo ile gönderilecektir.Topyekûn savaşın şafağına tanık olun.Kuşatma altındaki bir Fransız şehrinin sokaklarından, İtalyan Alplerinin geniş, açık alanlarına ve Arap kum tepelerine kada..
69.00TL
Brand: Bungie Model: dst-K
Ürün ikinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem bulunmamaktadır.Ücretsiz kargo ile gönderilecektir...
45.00TL
Brand: Quantic Dream Model: det-K
Oyun kutulu olarak verilmektedir. İkinci eldir. Türkçe altyazılıdır. Kutusunda ya da CD'de herhangi bir problem yoktur.Kargo Ücretsizdir...
212.00TL
Brand: Quantic Dream Model: det-KS
Tamamen Güvenlik şeritli olarak gelecektir. Sıfırdır. Ücretsiz Kargo Seçeneğini seçiniz!..
199.00TL 232.14TL
Brand: Ubisoft Montreal Model: FC-ND
Far Cry New DawnUbisoft bu sene yeni bir Far Cry oyununun geleceğini duyurdu. Far Cry serisi hem aksiyon dolu olması hem de sürükleyici bir oyun olması ile her yeni oyunuyla en çok satanlar listesine girmektedir. Serinin yeni oyunu New Dawn ise bir devam oyunu niteliğindedir. Yani 5. Far Cry oyu..
193.00TL 249.00TL
Brand: EA Sports Model: FIFA18-K
Frostbite grafik motoruyla geliştirilen FIFA 2018 gerçeklik ve sanal görüntü arasındaki çizgiyi iyice silikleştiriyor. Oyunculara, takımlara ve oyunun atmosferine hayat vererek oyun pazarının en önemli markalarından birine sizi derinlemesine sokuyor. Oyuncu KontrolüGerçek Oyuncu Hareket Teknolo..
63.60TL
Brand: Santa Monica Studios Model: gow-K
Tamamen Türkçe!Ücretsiz kargo ile gönderilecektir.Sıfır jelatinli oyundur.Tanrıların gölgesinden uzakta bir adam olarak yaşayan Kratos, bilinmedik diyarlara, beklenmedik tehlikelere ve babalıktaki ikinci şansına uyum sağlamalı. Oğlu Atreus’la birlikte ikili, vahşi İskandinav topraklarında bir yolcul..
159.99TL 219.00TL
Brand: Santa Monica Studios Model: gowr-k
Oyun kutuludur. İkinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde herhangi bir deformasyon yoktur. KARGO ÜCRETSİZDİR...
62.54TL 68.90TL
Brand: Rockstar Games Model: GTAV-PS4
Ücretsiz kargo ile gönderilecektirMüthiş başarılı, rekorlar kıran açık dünya oyunu Grand Theft Auto V yeni nesle geliyor. PlayStation®4, Xbox One ve PC için Grand Theft Auto V yeni nesil sistemlerin tüm gücünü kullanarak arttırılmış çözünürlük ve grafik detayları, daha yoğun trafik, daha uzak m..
109.90TL
Model: hrbt-K
Ürün ikinci eldir. Tamamen Türkçe'dir. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem yoktur...
109.90TL
Brand: Insomniac Games Model: spd-K
Ürün sıfır güvenlik şeritli olarak elinize ulaşacaktır. Kargo Ücretsizdir.BE GREATER.Marvel’s Spider-Man evreninde çok deneyimli bir Peter Parker olarak yeni bir bölümü keşfedin.Dünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birini içeren Marvel's Spider-Man’de bir Spider-Man oyununda daha önce hiç görül..
295.74TL
Brand: 4A Games Model: ME-K
Metro ExodusMetro Exodus oyunu Metro 2033 ve Last Light oyunlarının devamı niteliğinde çıkacaktır. Oyun bir tünelin içerisinde yaratıklarla savaşarak başlıyor. Bu yaratıkları öldürdükten hemen sonra oyuncu yeryüzüne ulaşıyor. Burada aksiyon devam ediyor değişik yaratıklarla savaşmak zorunda bır..
279.00TL 291.50TL
Brand: KONAMI Model: PES18-K
Ürün kutulu ve Türkçe'dir. İkinci el olup kutusunda ya da CD'sinde herhangi bir problem bulunmamaktadır.Kargo Ücretsizdir!..
63.60TL
Model: rc-K
Ürün ikinci eldir. Tamamen Türkçe Dublajdır. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem yoktur.Kargo ücretsizdir!..
50.00TL
Brand: Rockstar Games Model: RDR2-2K
İkinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem yoktur. Kargo Ücretsizdir!Amerika, 1899. Kanun adamları geriye kalan son kanunsuz çeteleri avlarken, vahşi batının sonu yaklaşıyor. Teslim olmayı reddeden ve boyun eğmeyenler ölüyor.Blackwater kasabasında rayından çıkan bir soygunun ardından..
229.00TL
Brand: Capcom Model: RE2-K
Ürün sıfırdır. Kutulu olarak ücretsiz kargo ile gönderilecektir.Resident Evil 2 Ps4Capcom tarafından piyasaya sürülmüş olan Resident Evil 2, bir zamanların en çok oynanan ve en fazla satılan oyunları arasındadır. Oyun şimdi de yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş versiyonu ile geri dönüş yaptı...
236.00TL 200.00TL
Model: GMPD-V2
Adınıza faturalı olarak ücretsiz kargo ile gönderilecektir. V2 olan sürümdür...
225.90TL 252.28TL
Brand: Naughty Dog Model: TLOU-K
Ürün ikinci eldir. Kutulu ve Türkçe'dir. Ücretsiz kargo ile gönderilmektedir...
104.94TL 147.34TL
Brand: Naughty Dog Model: unch-K
Oyun ikinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde herhangi bir deformasyon yoktur. Tamamen Türkçe'dir...
63.60TL 106.00TL
Brand: Ubisoft Montreal Model: wd-K
Ürün ikinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem bulunmamaktadır.Ücretsiz kargo ile gönderilmektedir...
54.00TL
Model: FHSE-K
The games are region free you can play them from anywhere in the world. You can play online, you can save you data, save your trophies into your account. You can update all the games. Description If you're a PlayStation Plus member, you can download this item at no ex..
68.90TL
Brand: Guerrilla Games Model: HZD-K
The games are region free you can play them from anywhere in the world. You can play online, you can save you data, save your trophies into your account. You can update all the games. Dünya artık bizim değilKadim geçmişin derin sırlarını keşfetmek için bir göreve çıkan, doğduğu gü..
53.00TL
Brand: Guerrilla Games Model: HZDCE-K
DÜNYA ARTIK BİZİM DEĞİLÖlümcül Makinelerin yönettiği gizemli bir dünyayı gün yüzüne çıkarmak için efsanevi bir göreve atılan Nora’nın Aloy’una katılın.Kabilesinden dışlanan ve geçmişini ortaya çıkarmak için mücadele eden genç bir avcı, kaderini keşfeder... Ve geleceği tehdit eden büyük bir şeyi durd..
63.60TL 106.00TL
Brand: Hangar 13 Model: MI-K
The games are region free you can play them from anywhere in the world. You can play online, you can save you data, save your trophies into your account. You can update all the games. Description PS4™PRO ENHANCED: - Dynamic 4K Gaming1968. New Bordeaux.After years of combat in Vietn..
74.20TL 106.00TL
Model: MKXL-K
Oyun ikinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem yoktur. 2015'in en çok satanlarından biri XL'ye dönüştü! Mortal Kombat X Tecrübesini yeni ve mevcut içerikle tamamla. Ana oyunu ve yeni oynanabilir karakterler olan Yaratık, Triborg ve Bo’Rai Cho'yu içeriyor. Önceden y..
106.00TL 137.27TL
Brand: Electronic Arts Model: NfS-K
Oyun ikinci el olup kutusunda ya da CD'sinde hiçbir problem bulunmamaktadır.Kargo ücretsizdir. Hız, Stil, Yapım, Ekip ve Kanun Kaçağı gibi Beş Farklı Oynanışı olan Need for Speed™ ile araç kültürünün bir simgesi olun. Gece can bulan açık dünyada özgün araba özelleştirmeleriyle..
73.03TL
Brand: Ubisoft Montreal Model: TCTD2-GE-K
Sıfır Kutulu olarak elinize ulaştırılacaktır. Ps4 güvenlik şeridi vardır. Ücretsiz kargoyu seçiniz.Year 1 Pass'i içeren Tom Clancy's The Divison® 2 - Gold Edition ile oyun deneyimini geliştir ve ve oyuna 3 güne kadar erken erişim kazan.Şimdi ön sipariş ver ve şuna erişim kazan:• Özel Beta• Capi..
239.90TL 354.04TL
Brand: Naughty Dog Model: UTNDC
Ürün ikinci eldir. Kutusunda ya da CD'sinde hiçbir deformasyon yoktur.Ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Nathan Drake'in dünya çapında alçakgönüllü kökenlerden olağanüstü maceralara uzanan, tehlikeli seyehatini takip ederek tüm zamanların en çok beğenilen oyunlarından birini ..
100.00TL
Showing 1 to 33 of 33 (1 Pages)