Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

1.)Oyun fiyatları neden piyasadan daha ucuz?

Genelde oyuncular oyunları kendi hesaplarında oynamak istiyorlar. Bunun için CD ya da ürün anahtarı satın alıyorlar. Bu ürün anahtarları ya da CD'lerin tedarikçileri de üretici firma oluyor. Bundan dolayı fiyatları aşağı yukarı belirli oluyor fakat biz yurtdışındaki tedarikçilerimizden hesap satın aldığımız için çok daha ucuza bu oyunları tedarik edebiliyoruz ve uygun fiyatlarla sizlere ulaştırabiliyoruz.


2.)Oyun hesaplarında garantiniz var mıdır?

Tüm oyunlarımız %100 garantimiz altındadır. Bizden satın aldığınız herhangi bir oyunda erişememe durumuyla karşılaşırsanız bize WhatsApp, Instagram ya da Canlı Destek üzerinden yazabilirsiniz.


3.)Bize nasıl güvenebilirsiniz?

Instagram sayfamızdaki sabitlenmiş hikayelerden hem PS4 hem de PC oyun satış yorumlarımızı görebilirsiniz.


4.)Playstation Oyunları aktivasyonu nasıldır?

Playstation oyunlarını sitemizden satın aldıktan sonra size mail ile bir PSN hesabı gönderiyoruz. Bu PSN hesabını konsolunuzda yeni kullanıcı oluşturup giriyor ve ana hesap yapıyorsunuz. Sonrasında kütüphaneye gelip satın aldığınız oyunu ve varsa bonus oyunlardan istediğinizi indirmeye başlayıp kendi kullanıcı hesabınıza geçiyorsunuz. Oyunların inmesini bekledikten sonra keyfini çıkartabilirsiniz


5.)Hesabıma erişemiyorum. Ne yapmam gerek?

Hesabınıza erişemediğiniz durumlarda bize tüm iletişim kanallarından yazabilirsiniz. Gereken durumlarda yeni hesabınız en geç 24 saat içerisinde mailinize gelecektir.


6.)Teslimat Süresi Nedir?

Dijital teslimat olduğu için kargo beklemenize gerek yoktur. Satın aldığınız oyun aynı gün mailinize kargolanacaktır. Yoğunluk ve kampanya günlerinde teslimat birkaç saat sürebilir.


7.)PSN Hesabı ne demektir?

PSN hesapları direkt yurtdışından alınmaktadır. Bundan dolayı çok daha ucuza gelir ve kendi hesabınızda oynanabildiği için tüm kayıtlarınız ve kupalarınız kendi hesabınızda kalır.