ClickCease
Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


      Biz Kimiz?


  Merhabalar. OyunBufem.com olarak 2018 yılından beri Playstation 4 oyun sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz. Bizi Instagram @oyunbufem, Youtube Oyun Büfem ve Facebook /oyunbufem sayfalarından takip edebilir ve müşteri memnuniyetleri gönderilerilerimizi inceleyebilirsiniz.

  Sisteminiz nasıl çalışıyor?

  Dijital PS4 oyunlarımızda sitemizden sipariş verdikten sonra size e-posta aracılığıyla bir mail ve şifre gönderiyoruz. Bu e-posta ve şifreyi konsolunuza yeni kullanıcı olarak girip sonrasında kütüphaneye geçip satın aldığınız oyunu indirip kendi hesabınızda oynuyorsunuz. PSN Pluslarda ise yine verdiğimiz hesabı ana hesap olarak ekleyip kendi hesabınıza geçip oynuyorsunuz. Detaylı bilgi için lütfen bu linke tıklayınız.

  Kendi hesabımdan oynayabilir miyim?

  Tüm PS4 oyunlarını kendi hesabınızdan oynuyorsunuz. Tüm ilerlemeler ve kupalar kendi hesabınıza kaydoluyor.

  Size nasıl güvenebilirim?

  @oyunbufem Instagram adresindeki sabit hikayelerden müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

  Kutulu oyunlarınız var mı?

  Sitemizdeki kutulu oyunlar ürün başlığında kutulu ibaresiyle belirtilmiştir. Tüm kutulu oyunları görmek için bu linke tıklayınız.

  Teslimat süreniz nedir?

  Saat 20:00'a kadar verilen siparişler aynı gün 23:59'a kadar mail adresinize gönderilir.20:00'dan sonraki siparişler bir sonraki gün öğlen 12:00'a kadar gönderilir. Fiziksel ürünlerimizde ise saat 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargolanır.

  ÖNEMLİ NOT!! Bir oyunun yeni çıktığı dönemlerde ve kampanya dönemlerinde siparişlerde birkaç günlük gecikmeler olabilir. Bu konuda bizi sabırla beklemenizi rica ediyoruz.


  Siparişim gelmedi ne yapmalıyım?

  Mailler bazı durumlarda spam ya da gereksiz kutusuna düşebilmektedir. Bu mail kutularında da görüntüleyemediyseniz sitemizden hesabınıza giriş yapıp siparişlerim kısmından oyun bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

  Fiyatlarınız neden ucuz?

  Ürünlerimizi direkt yurtdışından aldığımız için ve kargo vs. masrafları olmadığı için çok daha uygun fiyata satabiliyoruz.

  Garantiniz var mıdır?

  Tüm hesaplarımız tarafımızca garantilidir. Garanti için aktivasyon videosu şarttır. Garantiyi bozan koşulları öğrenmek için bu linke tıklayınız.

  Oyunumu oynayamıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

  1. Öncelikle hesabınızı konuk olarak eklemediğinizden emin olunuz ve verdiğimiz hesaba geçip ana hesap yapmayı deneyiniz. Probleminiz çözülmediyse Whatsapp hattımız üzerinden bize sipariş numarası ve aktivasyon videonuzu gönderiniz. Tüm talepleriniz 48 saat içerisinde cevaplanır.